تجویز سمعک در منزل
با ما تماس بگیرید - مشاوره رایگان
تلفن: 32941300 025 - 09190666579 | قم - میدان صدوقی - ساختمان پزشکان خاتم - طبقه دوم
بالا

مزایای استفاده از سمعک دو گوشی

صفحه اصلی / مقالات  / مزایای استفاده از سمعک دو گوشی

مزایای استفاده از سمعک دو گوشی

سمعک دو گوشی

استفاده از سمعک دو گوشی

همانند سایر مقالاتی که در سایت کلینیک سمعک خاتم قم در مورد انواع کم شنوایی و روش های درمان کم شنوایی و وسایل کمک شنوایی قرار داده شده است، در ابتدا باید توضیحاتی را به شما بازدید کنندگان محترم ارائه دهیم تا بتوانید با آگاهی بیشتری برای رفع مشکلات شنوایی خود و همچنین خرید ابزار های کمک شنوایی اقدام نمایید . در صورتی که از سمعک دو گوشی استفاده نمایید، احساس تعادل شنیداری زمانی به وجود می آید که مغزشما اطلاعات ورودی از تک تک گوشی ها رادریافت کرده و آنها را با هم تلفیق می کند به همین خاطر است که احساس شنیدن در وسط سر اتفاق می افتد. بنابراین اگر اطلاعات دریافت شده توسط مغز ناقص باشد احساس شنوایی شما نیز احساس کاملی نخواهد بود. در صورت استفاده از سمعک دو گوشی اگر مجهز به سیستم شنوایی استریو باشد، کیفیت صدای صاف تر، شفاف تر، طبیعی تر خواهید داشت زیرا در سیستم های پخش موسیقی به حالت استریو، از بلندگو استفاده می شود. بنابراین کیفیت صدا صاف تر، طبیعی تر و شفاف تر است.وقتی از سمعک دو گوشی استفاده می کنید نیز شرایط به همین صورت است، یعنی شما دریافت و درک کاملتر و طبیعی تری از گفتار خواهید داشت.

این وسیله هم چنین قابلیت پوشش وزوز را خواهد داشت.حدود ۵۰ درصد از افرادیکه وزوز دارند، با استفاده از این وسیله ی کمک شنوایی بهتر شدن وزوز را گزارش کرده اند. اگر فثط از یک سمعک استفاده شود کماکان احساس ناخوشایند وزوز در گوش وجود خواهد داشت. وقتی که از سمعک دو گوشی استفاده می کنید، فرد کوشش کمتری برای شنیدن می کند و به خاطر میزان خستگی بسیار کمتر می گردد. افرادی که از یک وسیله ی کمک شنوایی برای یکی از گوش های خود استفاده می کنند، برای شنیدن با یک گوش تلاش بیشتری می کنند و خسته می شوند در حالی که شنوایی با دو گوش با آرامش و راحتی بیشتری همراه است.

مزایای استفاده از سمعک دو گوشی

با استفاده از این وسیله فرد می تواند گفتار دیگران را خیلی بهتر از قبل متوجه شود و هم چنین در محیط های پر سر و صدا کیفیت صدای دریافتی افزایش می یابد و جهت یابی صدا خیلی بهتر انجام می گیرد. با استفاده از این وسیله ی کمک شنوایی صدا با کیفیت بهتری پخش می شود و کسانی که از سمعک دو گوشی استفاده کرده اند، از آن بسیار راضی بوده اند زیرا با افزایش وضوح و کیفیت صدا نتیجه ی خوبی را ایجاد می کند و فرد تفاوت قابل توجهی را در قبل و بعد از استفاده از سمعک احساس می نماید. هم چنین حس خستگی را در استفاده کنندگان بسیار کاهش می دهد . سمعک دو گوشی احساس شنوایی متعادلی را برای فرد ایجاد می نماید و هم چنین تاثیر بسزایی در کاهش وزوز گوش دارد و وقتی که فرد در معرض صداهای بلند قرار بگیرد احساس راحتی در شنیدن خواهد کرد. هم چنین این وسیله دارای قابلیت کاهش فیدبک صدا با پایین آوردن ولوم کنترل می باشد.

هیچ نظری ارسال نشده است.

لطفاً نظر بدهید

Free WordPress Themes, Free Android Games