تجویز سمعک در منزل
با ما تماس بگیرید - مشاوره رایگان
تلفن: 32941300 025 - 09190666579 | قم - میدان صدوقی - ساختمان پزشکان خاتم - طبقه دوم
بالا

سمعک سونیک

صفحه اصلی / محصولات  / سمعک سونیک
سمعک سونیک

سمعک سونیک

سونیک اینوویشنز (Sonic Innovations) شرکتی  از ایالات متحده و از پیشتازان عرصه‌ی نوآوری و توسعه و از تولیدکنندگان سمعک حاضر در بازار محصولات دیجیتال است. این شرکت تلاش خود را معطوف به این امر ساخته است که به کمک شناخت ساختار گوش انسان، باکیفیت‌ترین محصولات را جهت ارائه‌ی بهترین تجربه شنیداری ممکن ارائه کند. فناوری‌های بسیاری توسط این شرکت در زمینه‌ی پردازش سیگنال دیجیتال بصورت انحصاری به ثبت رسیده است که به کمک ریزپردازنده‌ها در تولید سمعک به کار گرفته می‌شود. سونیک اینوویشنز از طریق پیشرفت‌های مکرر تکنولوژیک، قصد تاثیرگذاری بر زندگی افراد مبتلا  به کم شنوایی را دارد.

 

فلسفه‌ی کاری شرکت

این شرکت با هدف تبدیل شدن به بزرگترین و بهترین تولیدکننده‌ی سمعک در دنیا، تعهد خود به ارائه‌ی بهترین و خلاقانه‌ترین دستگاه‌های شنوایی را جهت بازگرداندن افراد به زندگی عادی خود، حفظ می‌کند. سونیک اینوویشنز استاندارد‌های بالایی را در زمینه‌ی اخلاق کاری، رفتار حرفه‌ای و صداقت رعایت می‌کند و به کمک تفکر خلاقانه و مبتکرانه، این شرکت همواره ایده‌های جدیدی را جهت رفع مشکلات افرادی که از سمعک استفاده می کنند، ارائه می‌دهد.

سونیک اینوویشنز قصد دارد تا بر زندگی افراد تاثیر مثبت بگذارد، بنابراین با ارائه‌ی کیفیت بالا، خدمات کامل و تعهد به استانداردهای محصولات خود، این شرکت در زمره‌ی بهترین تولیدکنندگان سمعک قرار دارد. این شرکت به خلاقیت، تعهد و انگیزه‌ی بالا برای ارتقای کیفیت زندگی افراد با مشکلات شنوایی، بهای بسیاری می‌دهد.

چه چیزی سبب تمایز آنها می‌شود؟

نکته‌ای که سبب متمایز شدن این شرکت از مابقی تولیدکنندگان می‌شود، نه تنها پیشرفته‌بودن محصولات آن از نظر تکنولوژی، بلکه توانایی این شرکت در تبدیل این پیشرفتگی به سهولت استفاده است. سونیک اینوویشنز یکی از جوان‌ترین شرکت‌های تولید کننده سمعک است و شاید همین موضوع برگ برنده‌ای به اسم خلاقیت را در اختیار آنها قرار می‌دهد تا به کمک آن، از رقبا پیشی بگیرند.

شرکت سونیک اینوویشنز انواع مختلفی از محصولات را برای کمک به افرادی که با انواع گوناگون مشکلات شنوایی درگیر هستند، ارائه می کند. از جمله‌ی این محصولات، دستگاهی مقدماتی است که برای افرادی که نسبت به استفاده از سمعک اطمینان کافی ندارند، سودبخش است. سمعک‌های Pep Talk این شرکت نیز مخصوص افرادی طراحی شده‌است که وجود قابلیت‌های فراوان و قیمت بالای سمعک مایه‌ی نگرانی آنهاست.

هیچ نظری ارسال نشده است.

لطفاً نظر بدهید

Free WordPress Themes, Free Android Games